تعاونی
۴ طرح تعاونی بااعتباری بالغ‌بر ۶ میلیارد تومان و اشتغال‌زایی ۹۰ نفر در شهرستان بروجرد به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، هم‌زمان با هفته تعاون چهار طرح تعاونی بااعتباری بالغ‌بر 6 میلیارد تومان و اشتغال‌زایی 90 نفر با حضور مسئولان شهرستانی و استانی در شهرستان بروجرد به بهره‌برداری رسید.

این طرح‌ها شامل تعاونی صنایع‌دستی ماندگار بروجرد با اشتغال‌زایی 20 نفر و اعتباری معادل 90 میلیون تومان، تعاونی مسکن مهر توانا با اشتغال‌زایی 20 نفر و اعتباری معادل 1800 میلیون تومان، تعاونی مسکن سنگ‌بران با اشتغال‌زایی 22 نفر و اعتباری معادل 1100 میلیون تومان و تعاونی مسکن سبز سازه با اشتغال‌زایی 25 نفر و اعتباری معادل 940 میلیون تومان است.

در آئین بهره‌برداری نمادین از این طرح‌ها عبدالعلی گیوه کی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد با اشاره به تشکیل 21 شرکت تعاونی از سال گذشته تاکنون در شهرستان بروجرد گفت: این تعاونی‌ها توانسته‌اند 149 عضو جذب کرده و 151 فرصت شغلی ایجاد کنند.

وی با اشاره به موفقیت پنج تعاونی برتر این شهرستان افزود: این تعاونی‌ها شامل تعاونی فرش دستباف شکارگاه زاگرس، پوشاک زاگرس پوش، صنایع‌دستی ماندگار، تعاونی خود رانندگان و اتحادیه مسکن مهر آیت‌الله بروجردی است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد با اشاره به افتتاح طرح‌های تعاونی در این شهرستان بیان کرد: خانه تعاون صنعتگران باهدف تسهیل درروند امور مختص به تعاونی‌ها و با نوع فعالیت خدماتی با اشتغال‌زایی سه نفر نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

به گفته وی 72 واحد مسکن مهر توانا، 24 واحد مسکن مهر سنگ‌بران و 48 واحد مسکن سبز سازه در این طرح‌ها به بهره‌برداری می‌رسد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

 

 

آخرین عناوین